Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: edit
sv: redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Path
sv: Sökväg

en: Link text
sv: Länktext

en: Rules
sv: Regler

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Entity
sv: Objekt

en: None.
sv: Ingen.

en: revert
sv: återställ

en: Javascript
sv: JavaScript

en: clone
sv: klona

en: export
sv: exportera

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Show All
sv: Visa allt

en: manage fields
sv: hantera fält

en: manage display
sv: hantera visning

en: The text of the link.
sv: Länkens text.
