Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Path
ta: பாதை

en: Entity
ta: உருப்படி

en: None.
ta: இல்லை.

en: revert
ta: பழையபடி மாற்று

en: Bundle
ta: பொதி
