Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ

en: None.
th: ไม่มี

en: revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Bundle
th: กลุ่ม
