Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: edit
tr: düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Path
tr: Yol

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Rules
tr: Kurallar

en: Confirmation
tr: Teyit

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Entity
tr: Nesne

en: None.
tr: Hiçbiri.

en: revert
tr: geri al

en: export
tr: dışarı ver

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Show All
tr: Hepsini göster

en: manage fields
tr: alanları yönet

en: manage display
tr: görüntüyü yönet
