Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: edit
uk: редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: Path
uk: Шлях

en: Normal
uk: Звичайне

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Rules
uk: Правила

en: Confirmation
uk: Підтвердження

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Entity
uk: Сутність

en: None.
uk: Ні.

en: revert
uk: відновити

en: Link type
uk: Тип посилання

en: clone
uk: клонувати

en: export
uk: експорт

en: Bundle
uk: Пакет

en: Show All
uk: Показати все

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: manage fields
uk: керувати полями

en: manage display
uk: керувати відображенням

en: The text of the link.
uk: Текст цього посилання.
