Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: edit
vi: sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Normal
vi: Bình thường

en: Link text
vi: Văn bản dùng làm liên kết

en: Rules
vi: Quy tắc

en: Confirmation
vi: Xác nhận

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: None.
vi: Không có.

en: revert
vi: trở lại

en: export
vi: xuất ra

en: Show All
vi: Hiện tất cả

en: manage fields
vi: quản lý trường

en: manage display
vi: quản lý hiển thị
