Rules Link (7.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Path
am: ዱካ

en: None.
am: ምንም።
