Rules Link (7.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Path
ar: المسار

en: Normal
ar: طبيعي

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Entity
ar: الكيان

en: None.
ar: لا شيء.

en: revert
ar: استرجاع

en: clone
ar: استنساخ

en: export
ar: تصدير

en: Show All
ar: إظهار الجميع

en: manage fields
ar: تسيير الحقول

en: manage display
ar: إدارة العرض
