Rules Link (7.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Path
bg: Път

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: None.
bg: Нищо.

en: revert
bg: връщане
