Rules Link (7.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Path
bs: Putanja

en: Normal
bs: Normalno

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: revert
bs: vratiti

en: Show All
bs: Prikaži sve

en: manage fields
bs: upravljaj poljima
