Rules Link (7.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Path
cs: Cesta

en: Normal
cs: Normální

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: None.
cs: Žádný.

en: revert
cs: vrátit

en: Link type
cs: Typ odkazu

en: clone
cs: klonovat

en: Show All
cs: Zobrazit vše

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: manage fields
cs: správa polí

en: manage display
cs: správa zobrazení
