Rules Link (7.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: edit
cy: golygu

en: Path
cy: Llwybr

en: Normal
cy: Cyffredin

en: None.
cy: Dim

en: revert
cy: dychwelyd

en: Show All
cy: Dangos i gyd
