Rules Link (7.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: delete
da: slet

en: Operations
da: Handlinger

en: edit
da: redigér

en: Label
da: Etiket

en: Path
da: Sti

en: Link text
da: Linktekst

en: Rules
da: Regler

en: Confirmation
da: Bekræftelse

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: None.
da: Ingen.

en: revert
da: gendan

en: Link type
da: Link-type

en: clone
da: klon

en: export
da: eksportér

en: Show All
da: Vis alle

en: manage fields
da: håndtér felter

en: manage display
da: håndtér visning
