Rules Link (7.x-1.0-beta3) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: edit
de: Bearbeiten

en: Label
de: Beschriftung

en: Path
de: Pfad

en: Link text
de: Link-Text

en: Confirmation
de: Bestätigung

en: Replacement patterns
de: Ersetzungsmuster

en: Entity
de: Entität

en: None.
de: Keine.

en: revert
de: Zurücksetzen

en: Link type
de: Link-Typ

en: Javascript
de: JavaScript

en: clone
de: Duplizieren

en: export
de: Exportieren

en: Bundles
de: Subtypen

en: Show All
de: Alle anzeigen

en: Entity Type
de: Entitätstyp

en: manage fields
de: Felder verwalten

en: manage display
de: Anzeige verwalten

en: The text of the link.
de: Der Text des Links.
