Rules Link (7.x-1.0-beta3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: revert
dz: རྒྱབ་ལོག།
