Rules Link (7.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Path
fi: Polku

en: Normal
fi: Normaali

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Rules
fi: Säännöt

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Entity
fi: Entiteetti

en: None.
fi: Ei mitään.

en: revert
fi: palauta

en: clone
fi: kloonaa

en: export
fi: lataa

en: Bundles
fi: Paketit

en: Show All
fi: Näytä kaikki

en: manage fields
fi: hallinnoi kenttiä

en: manage display
fi: ylläpidä näkymää
