Rules Link (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Path
gl: Ruta

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: None.
gl: Ningún.

en: revert
gl: volver

en: clone
gl: clon

en: export
gl: exportar

en: Show All
gl: Amosar Todos

en: manage fields
gl: administrar campos

en: manage display
gl: xestionar presentación
