Rules Link (7.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Path
gu: પાથ

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક
