Rules Link (7.x-1.0-beta3) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Status
hi: अवस्था

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: edit
hi: संपादन करें

en: Label
hi: लेबल

en: Path
hi: मार्ग

en: Normal
hi: सामान्य

en: Rules
hi: नियम

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका

en: Entity
hi: इकाई

en: None.
hi: कोई नहीं

en: revert
hi: वापिस लाएँ

en: Bundles
hi: बंडल

en: manage fields
hi: फ़ील्ड्स का प्रबंधन

en: manage display
hi: प्रदर्शन का प्रबंधन
