Rules Link (7.x-1.0-beta3) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: delete
it: elimina

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: edit
it: modifica

en: Label
it: Etichetta

en: Path
it: Percorso

en: Normal
it: Normale

en: Link text
it: Testo del collegamento

en: Rules
it: Regole

en: Confirmation
it: Conferma

en: Replacement patterns
it: Schemi di sostituzione

en: Entity
it: Entità

en: None.
it: Nessuno.

en: revert
it: ripristina

en: clone
it: duplica

en: export
it: esporta

en: Bundles
it: Bundle

en: Show All
it: Mostra tutto

en: manage fields
it: gestisci campi

en: manage display
it: gestisci la visualizzazione
