Rules Link (7.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Path
ja: パス

en: Normal
ja: ノーマル

en: Link text
ja: リンクテキスト

en: Rules
ja: ルール

en: Confirmation
ja: 確認

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: Entity
ja: エンティティ

en: None.
ja: なし

en: revert
ja: 戻す

en: Link type
ja: リンクタイプ

en: clone
ja: 複製

en: export
ja: エクスポート

en: Bundles
ja: バンドル

en: Show All
ja: すべて表示

en: manage fields
ja: フィールドの管理

en: manage display
ja: 表示の管理

en: The text of the link.
ja: リンクの文字列。
