Rules Link (7.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Link text
jv: Teks pranala

en: revert
jv: balékna

en: manage fields
jv: Natani field

en: manage display
jv: nata tampilan
