Rules Link (7.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Path
ka: გზა

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: None.
ka: არცერთი.

en: revert
ka: დაბრუნება
