Rules Link (7.x-1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Path
kk: Жол

en: None.
kk: Ешбір.
