Rules Link (7.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Path
km: ផ្លូវ

en: None.
km: គ្មាន

en: revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​

en: manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល​

en: manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការបង្ហាញ
