Rules Link (7.x-1.0-beta3) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Label
ml: അടയാളം

en: Path
ml: വഴി

en: None.
ml: ഒന്നുമില്ല.
