Rules Link (7.x-1.0-beta3) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Path
mr: रस्ता

en: Normal
mr: साधारण
