Rules Link (7.x-1.0-beta3) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ

en: None.
my: ဘာမှမရှိ
