Rules Link (7.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Path
ne: मार्ग

en: Normal
ne: साधारण
