Rules Link (7.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Path
pl: Ścieżka

en: Normal
pl: Zwykły

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Rules
pl: Reguły

en: Confirmation
pl: Potwierdzenie

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Entity
pl: Encja

en: None.
pl: Brak.

en: revert
pl: przywróć

en: Link type
pl: Typ odnośnika

en: clone
pl: duplikuj

en: export
pl: eksportuj

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Show All
pl: Pokaż wszystko

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: manage fields
pl: zarządzaj polami

en: manage display
pl: zarządzaj wyświetlaniem
