Rules Link (7.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: Path
ro: Cale

en: Rules
ro: Reguli

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Entity
ro: Entitate

en: None.
ro: Niciunul.

en: revert
ro: revenire

en: Link type
ro: Tip de legătură

en: Bundles
ro: Tipuri

en: Show All
ro: Arată Toate

en: manage fields
ro: gestiune câmpuri

en: manage display
ro: administrare afişare
