Rules Link (7.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: edit
sq: ndrysho

en: Path
sq: Pozicioni

en: None.
sq: Asnjë.

en: revert
sq: rikthe

en: export
sq: eksporto
