Rules Link (7.x-1.0-beta3) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Label
ug: بەلگە

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: None.
ug: يوق.
