Rules Link (7.x-1.0-beta5) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Rules
kn: ನಿಯಮಗಳು

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Javascript
kn: ಜಾವಾಸ್ಕ್ರಿಪ್ಟ್‍

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
