Rules Link (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Label
fr: Libellé

en: Path
fr: Chemin

en: Link text
fr: Texte du lien

en: Replacement patterns
fr: Motifs de remplacement

en: Entity
fr: Entité

en: Link type
fr: Type de lien

en: Bundles
fr: Types

en: Show All
fr: Montrer tous

en: Reactions
fr: Réactions

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: Multilingual - Internationalization
fr: Multilinguisme - Internationalisation

en: The text of the link.
fr: Le texte du lien.

en: Configure rules
fr: Configurer les règles

en: Access conditions
fr: Conditions d'accès
