Rules Link (7.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: Path
fa: مسیر

en: Normal
fa: عادی

en: Link text
fa: متن پیوند

en: Rules
fa: قوانین

en: Confirmation
fa: تایید

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Entity
fa: عنصر

en: None.
fa: هیچکدام.

en: revert
fa: بازگشت

en: export
fa: صدور

en: Show All
fa: نمایش همه

en: manage fields
fa: اداره فیلد‌ها

en: manage display
fa: اداره نمایش
