Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Path
lt: Kelias

en: Normal
lt: Normalus

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Confirmation
lt: Patvirtinimas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Entity
lt: Esybė

en: None.
lt: Joks.

en: revert
lt: sugrąžinti

en: clone
lt: klonuoti

en: export
lt: eksportuoti

en: Bundle
lt: Paketas

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: manage display
lt: laukelių atvaizdavimas
