Rules Link (7.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Operations
pt: Operações

en: edit
pt: editar

en: Label
pt: Rótulo

en: Path
pt: Caminho

en: Link text
pt: Texto do link

en: Rules
pt: Regras

en: Confirmation
pt: Confirmação

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Entity
pt: Entidade

en: None.
pt: Nada.

en: revert
pt: reverter

en: clone
pt: clonar

en: export
pt: exportar

en: Bundles
pt: Empacotar

en: Show All
pt: Exibir todos

en: Entity Type
pt: Tipo de entidade

en: manage fields
pt: gerenciar campos

en: manage display
pt: gerenciar exibição

en: The text of the link.
pt: O texto do link.
