Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: edit
ru: изменить

en: Label
ru: Метка

en: Path
ru: Путь

en: Normal
ru: Нормальный

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: Rules
ru: Правила

en: Confirmation
ru: Подтверждение

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: Entity
ru: Сущность

en: None.
ru: Нет.

en: revert
ru: вернуть

en: Link type
ru: Тип ссылки

en: clone
ru: клонировать

en: export
ru: экспорт

en: Bundle
ru: Набор

en: Show All
ru: Показать все

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: manage fields
ru: управление полями

en: manage display
ru: управление отображением

en: The text of the link.
ru: Текст ссылки.
