Rules Link (7.x-1.0-beta3) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Path
sr: Путања

en: Confirmation
sr: Потврда

en: None.
sr: Ништа.
