Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Normal
te: సాధారణ

en: Link text
te: లంకె పాఠ్యం

en: None.
te: ఏమీలేదు.

en: Show All
te: అన్నీ చూపించు
