Rules Link (7.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: edit
ur: ترمیم

en: Label
ur: عنوان

en: Path
ur: پاتھ

en: Normal
ur: عمومی

en: None.
ur: کوئی نہیں۔

en: Bundle
ur: بنڈل
