Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Password
ca: Contrasenya

en: Length
ca: Llargada

en: User
ca: Usuari

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Rules
ca: Regles

en: Generator
ca: Generador

en: Data
ca: Dades

en: Set password
ca: Estableix la contrasenya
