Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Password
cs: Heslo

en: Length
cs: Délka

en: User
cs: Uživatel

en: Custom
cs: Vlastní

en: Set password
cs: Nastavit heslo
