Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Password
da: Adgangskode

en: Length
da: Længde

en: User
da: Bruger

en: Custom
da: Tilpasset

en: Rules
da: Regler

en: Characters
da: Karakterer

en: Set password
da: Angiv adgangskode
