Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Length
el: Μήκος

en: User
el: Χρήστης

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Data
el: Δεδομένα

en: Set password
el: Ορισμός κωδικού πρόσβασης
