Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Password
eo: Pasvorto

en: User
eo: Uzanto

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Custom
eo: Propra

en: Rules
eo: Reguloj
