Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Password
fi: Salasana

en: Length
fi: Pituus

en: User
fi: Käyttäjä

en: Custom
fi: Oma

en: Rules
fi: Säännöt

en: Set password
fi: Aseta salasana
