Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Length
hi: लंबाई

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Drupal
hi: ड्रूपल

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Rules
hi: नियम
