Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Length
it: Lunghezza

en: User
it: Utente

en: Custom
it: Personalizzato

en: Rules
it: Regole

en: Data
it: Dati

en: Characters
it: Caratteri

en: Set password
it: Imposta password
